Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 11.3м2 на Олександрійська вул. в Чорноморськ (Іллічівськ), в Одеському районі, Одеська обл.

4 500 $
192 819 грн
399 $ /m2

Загальна площа:
11.3 м2
Кімнат:
1

Поверх:
6 из 9

Код:
1758838
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  89
Агентство нерухомості
Елена
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

До продажу пропонується кімната в гуртожитку. Жилий стан.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213128471