Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 295м2 на Лесі Українки вул. у місті (передмісті), Хмельницький

180 000 $
7 712 743 грн
611 $ /m2

Загальна площа:
295 м2
Ділянка:
9 сот.

Поверхів:
2

Код:
1768752
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  32
Агентство нерухомості
Агентство з нерухомості Опора
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#128205; Розташування: вул. Лесі Українки #127969; Площа: 295 м #178; #127795; Ділянка: 9 соток #127968; Тип: Двоповерховий будинок Цей просторий будинок площею 295 м #178; — ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт та якість. Розташований на вул. Лесі Українки, він поєднує в собі зручне місцерозташування з природним спокоєм і тишею. Основні характеристики: Якісні будівельні роботи: У будинку виконана стяжка та штукатурка, що забезпечує готовність до подальшого облаштування. Встановлено теплу підлогу, яка зробить ваш дім комфортним у будь-який сезон. Проведена електрична розводка, що дозволяє без зайвих зусиль підключити всі необхідні прилади. Просторе планування: Будинок має 4 кімнати, що забезпечує достатньо місця для великої родини або для тих, хто цінує простір. Це ідеальне місце для створення затишної атмосфери, де кожен член родини матиме свій куточок. Додаткові переваги: Ділянка: Поруч з будинком знаходиться ділянка площею 9 соток, яку можна придбати за окрему плату. Це дає можливість розширити територію та втілити свої ландшафтні ідеї, створюючи власний сад або зону відпочинку. Зручне розташування: Будинок розташований у тихому районі, що забезпечує спокійне життя, проте з легким доступом до міської інфраструктури. Ви зможете насолоджуватися природою, не відмовляючись від зручностей сучасного життя. Цей будинок — ідеальний варіант для тих, хто мріє про комфортне життя в поєднанні з природою. #128222; Телефонуйте вже сьогодні, щоб дізнатися більше та організувати перегляд! Ваш новий дім чекає на вас!