Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 49.6м2 на Осіння вул. 38а, Біличі, в Святошинському районі, Київ, метро Академмістечко

50 000 $
2 142 429 грн
1 009 $ /m2

Площа:
49.6 / 26.7 / 10 м2
Кімнат:
2

Поверх:
1 из 5

Код:
1769289
Оновлене:
16-03-2026
Перегляди:  33
Агентство нерухомості
Святослав Васильович
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 2к квартиру вул. Осіння, 38-А, сучасний клубний будинок. Будинок - Бетонно монолітний. Планування кімнат Роздільне. Площа кімнат: 26, 7 кв.м. (11, 2 та 15, 5 кв.м.), кухня - 10 кв.м, санвузол 3, 2 кв.м, лоджія - 3, 4 кв.м, висота приміщення 2, 8 м, опалення - газ, автономне. Загальний стан квартири - Від будівельників. Поруч вся інфраструктура - магазини, аптеки, банки, та інше. Зручна транспортна розвязка, до метро всього 5 хвилин пішки. Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній розрахунок витрат при купівлі житла для наших клієнтів безкоштовно. Комісійні Агенства Нерухомості сплачує Покупець . Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами. 1) Є-оселя. 2)Житло для ВПО та військових(постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло. 3 повагою " Ideal Home Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-148-441-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6695864

ЖК Осінній

Адреса будинку: Осіння вул., 38а, Київ, Святошинський район, Академмістечко