Подзвонити Повідомлення

Продам 5-к квартиру 144м2 в Солом'янському районі, Київ

240 000 $
10 283 658 грн
1 667 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
144 / 84 / 40 м2
Кімнат:
5
Тип:
Роздільні

Поверх:
23 из 25

Одна лоджія, один санвузол роздільний

Код:
1807405
Оновлене:
28-03-2026
Перегляди:  26
Агентство нерухомості
Тараненко Геннадій
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

продаж однорівневої 5-кімнатної квартири на 23 поверсі з 25 у середньому під #700;їзді, тобто немає холодних зовнішніх стін. Чудовий простір для втілення будь-яких дизайнерських задумів. Чотири санвузли, два балкони, двостороння, можлива площа кухні-вітальні до 40м2. Квартира розташована в ЖК OkLand за адресою проспект Повітряних сил (Воздухофлотський) 56, Севастопольська площа. Поруч школи, дитсадки, продуктовий ринок, Новус, Rozetka, Макдональдс, KFC, Добробут, аеропорт Жуляни, навпроти Соломьянська РДА. Після будівельників: на підлозі лазерна стяжка, встановлені панорамні вікна, радіатори, броньовані вхідні двері, лічильники на все, пожежна і охоронна сигналізація. 3 ліфти. Охорона. Територія охороняється, в комплексі є наземний та підземний паркінги.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213171526