Подзвонити Повідомлення

Продам Торгові приміщ. 76м2 на Полтавська вул. 81 в Ромни, в Роменському районі, Сумська обл.

9 312 $
399 000 грн
123 $ /m2

Загальна площа:
76 м2
Кімнат:
3

Код:
1868857
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  18
Агентство нерухомості
bonre.ua
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж фасадного будинку. м.Ромни, вул. Полтавська. буд 81 Сумська обл. р-н. Засулля. Продаж: 76м2х125=9500$ Земля 8 сот. Характеристики: Підійде для магазина,аптеки,тощо.Можлива оплата частинами. Поруч з: BonRe Номер оголошення на сайті компанії: SC-218-299-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6894742