Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 23.19м2 на Сумська вул. в Шевченківському районі, Харків

15 000 $
642 729 грн
647 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
23.19 м2
Площа кухні:
6 м2
Кімнат:
1

Поверх:
2 из 13

Код:
1873069
Оновлене:
10-04-2026
Перегляди:  16
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Код об'єкту #10693 Смарт квартира на 2 поверсі, площею 23,19 кв.м. Продаж через переуступку. Житловий комплекс Urban One Sumskaya на вул. Сумська, буд. 130 у Київському районі, за 2 км від будинку знаходяться станції метро «Ярослава Мудрого», «Київська» та «Університет». Фасад будівлі вентильований комбінований, використовується керамограніт Kalesirinterflex товщиною 5 мм, утеплення мінеральною ватою "Ізовер", безшумні ліфти виробництва Туреччина вантажопідйомністю 1000 кг., передбачено підземний паркінг із ліфтом та гостьова стоянка біля будинку. Особливістю проекту стане зелений сад на даху будинку, де можна насолодитися чудовим краєвидом міста та Центрального партку.