Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 40м2 на Валентинівська вул. в Салтівському районі, Харків

12 900 $
552 747 грн
323 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
40 м2
Площа кухні:
10 м2
Кімнат:
1

Поверх:
9 из 9

Код:
1875292
Оновлене:
10-04-2026
Перегляди:  14
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Код об'єкта 19647 Продаж 1-кімнатної квартири в новобудові на Валентинівській! Продаж напряму від забудовника за договором переуступки! Це перший і вже повністю збудований будинок (не плутати з довгобудами поруч!). Площа – 40 м² 9 поверх з можливістю докупити техповерх Вдале планування та якісна комплектація від забудовника Переваги комплексу: У пішій доступності метро "Студентська", парк, супермаркет, міська клінічна лікарня Розвинена інфраструктура: магазини, банки, заклади обслуговування, громадський транспорт Комплектація від забудовника: МПО вікна та балконні двері Міжкімнатні цегляні перегородки (без штукатурки) Введена електропроводка електролічильник Радіатори опалення з розводкою по всій квартирі Каналізаційний пластиковий стояк Металеві труби холодної та гарячої води Вхідні металеві двері Дзвоніть, щоб домовитись про перегляд!