Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 48м2 на Приладний пров. 10б, Академмістечко, в Святошинському районі, Київ, метро Академмістечко

92 000 $
3 942 069 грн
1 917 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
48 / 20 / 10 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
7 из 24

Один санвузол суміщений

Код:
1898818
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Приладний пров., 10-Б Продаж 1-кімнатної квартири, ЖК “Академ квартал” Київ, пров. Приладний, 10Б Площа: 48 м Пропонується до продажу сучасна, повністю облаштована 1-кімнатна квартира у ЖК “Академ квартал”. Квартира з якісним ремонтом, продається з меблями та технікою. Планування продумане до дрібниць: простора кімната, кухня-вітальня зі скляною перегородкою, стильна ванна кімната. ? Будинок обладнано генератором для роботи ліфта та подачі води Пішки до метро — зручна транспортна доступність Підійде як для проживання, так і для інвестиції під оренду. Вартість: 89 000 $ — за готівку 92 000 $ — при купівлі через кредитні або державні програми

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212897827

ЖК Академ-Квартал

Адреса будинку: Приладний пров., 10б, Київ, Святошинський район, Академмістечко