Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 51м2 в Придніпровському районі, Черкаси

54 213 $
+10.6%
2 322 950 грн
1 063 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
51 м2
Кімнат:
1

Поверх:
7 из 9

Один санвузол суміщений

Код:
1902889
Оновлене:
08-05-2026
Перегляди:  16
Агентство нерухомості
Махаринець Анастасія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 1-кімнатної квартири в новобудові | ЖК «Темп» | Черкаси #128205; Локація: Черкаська область, м. Черкаси Придніпровський район, масив Вантажний порт вул. Юрія Іллєнка (Горького), буд. 4 #127970; Житловий комплекс «Темп» — сучасна новобудова економкласу, 9-поверховий будинок на 60 квартир. #11835; #128313; Характеристики квартири •Ціна: 49 000 $ •Кількість кімнат: 1 •Загальна площа: 48,5 м #178; •Поверх: 7 з 9 •Санвузол: 1, сумісний •Балкон: є •Без комісії для покупця #11835; #128313; Переваги ЖК та будинку •Будинок з цегли (60 см) з утепленням графітовим пінополістиролом 10 см •Панорамні вікна з енергоощадними склопакетами •Сучасні енергоефективні технології — економія на комунальних послугах •Центральне опалення з індивідуальним лічильником у кожній квартирі •Закрита прибудинкова територія •Облаштований паркінг для мешканців #11835; #128313; Про комплекс ЖК «Темп» зводиться в зручному районі міста. Забудовник пропонує: •1-кімнатні квартири від 38 м #178; •2-кімнатні квартири від 66 м #178; Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212898886