Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 75.1м2 у місті (передмісті), Ужгород

75 000 $
+4.2%
3 213 643 грн
999 $ /m2

Площа:
75.1 / 46.7 / 12.8 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
2 из 9

Балкон і лоджія, один санвузол роздільний

Код:
1906545
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  27
Агентство нерухомості
Ірина Галас
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається 3 кімнатна квартира в Новому районі. Зроблено косметичний ремонт. Меблі та техніка залишаються. Балкон засклений + лоджія засклена оброблена деревом. Автономне газове опалення.Косметичний ремонт. Низький поверх, тихий район, Дуже зручне положення : супермаркети, магазини, транспортні зупинки, ринок, садок, школа, університет- усе поруч. Телефонуйте домовимось про показ.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213268073