Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 111.2м2 на Генерала Генадія Воробйова (Курська) вул. 13е, Солом'янка, в Солом'янському районі, Київ

140 000 $
-3.4%
5 998 800 грн
1 259 $ /m2

Площа:
111.2 / 80 / 16.3 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
12 из 25
Стіни:
Цегла

Євроремонт, два санвузли

Код:
1906971
Оновлене:
13-03-2026
Перегляди:  18
Агентство нерухомості
рієлтор - Лариса
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 3х кімн. квартира 111,2 кв.м., вул. Воробйова 13є, м. Вокзальна. квартира з ремонтом у Солом’янському районі за адресою: вулиця Геннадія Воробйова (Курська), 13Е Загальна площа: 111,2 кв.м Висота стель: 2,7 м Поверх: 12-й із 25 Рік побудови будинку: 2007 Планування: - три окремі кімнати (26,2/20,4/14,5). - засклений балкон. - просторий коридор із зоною, яку можна обладнати під міні-гардеробну на свій смак. - два санвузли. - велика кухня площею 16,3 кв.м. Простора світла квартира без меблів — під Ваш власний інтер’єр! При цьому в квартирі вже виконані всі ключові роботи з використанням якісних матеріалів: - броньовані дубові двері з надійною замковою системою; - художній інкрустований паркет, виконаний із різних порід цінної деревини - гіпсокартонові стелі на металевому каркасі з багаторівневими фігурними елементами та сучасною системою точкового освітлення. Переваги будинку та локації: - тихий двір: будинок стоїть 4-ю лінією від проспекту; - панорамні вікна, гарний краєвид; - монолітно-каркасний будинок із гарною шумоізоляцією - в будинку є укриття, генератор, вода подається при відключенні світла - тепло взимку завдяки якісному опаленню - консьерж, відеонагляд, ОСББ. Щоденна інфраструктура: магазини, аптеки, відділення банків, дитячі садки, школи, дитячий майданчик біля будинку, до метро Вокзальна — 10 хвилин транспортом. Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-270-623-BN.