Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 23.2м2 на Сумської артбригади вул. в Зарічному районі, Суми

10 500 $
449 910 грн
453 $ /m2

Площа:
23.2 / 1 / 1 м2
Кімнат:
2

Поверх:
1 из 3

Код:
1908264
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  48
Агентство нерухомості
Анастасія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж двох кімнат в гуртожитку вул. Сумської артбригади (20 років Перемоги) 10 500 $ торг пропонуй СВОЮ ЦІНУ! Поверх: 1/3 Загальна площа: 23.2 м #178; Цегляний будинок Кімнати без ремонту — ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити ремонт «під себе» з нуля Проведені труби води та каналізації (можливо облаштувати власну кухню та ванну) Пластикові вікна Свіжий ремонт у загальній кухні, туалеті, душі та коридорі; Сухий підвал 10 м #178; Інфраструктура: новий, доглянутий двір, дитяча пісочниця; тиха місцевість; поруч магазини («Амбар»), ЦМЛ; зручна транспортна розвязка

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213262778