Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 218м2 на Рудаківська вул. в Шевченківському районі, Харків

90 000 $
+12.5%
3 856 372 грн
413 $ /m2

Загальна площа:
218 м2
Житлова площа:
180 м2
Ділянка:
4 сот.
Кімнат:
8

Поверхів:
2

Код:
1909150
Оновлене:
10-04-2026
Перегляди:  43
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Код 22794 Продаж домоволодіння: два будинки на одній ділянці Пропонується унікальний об'єкт нерухомості на ділянці 4 сотки, що поєднує в собі комфорт, якість та продумані інженерні рішення. Основні характеристики: Перший будинок: площа 150 м². Другий будинок: площа 72 м². Матеріал: червона цегла, утеплення — керамовата 100 мм. Планування: загалом 8 кімнат, залізобетонні перекриття. Переваги та зручності: Комфорт: у будинках встановлена система «тепла підлога», є затишний зимовий сад. Опалення: комбінована система — індивідуальне газове та електричне. Комунікації: всі мережі центральні, повністю узаконені. Територія: двір та під'їзд до будинку викладені якісною тротуарною плиткою. Паркінг та відпочинок: гараж на два автомобілі, над яким розташований басейн. Об’єкт повністю готовий до продажу, всі документи підготовлені. Ми працюємо з сертифікатами.