Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 227м2 на Немирівська вул. у місті (передмісті), Вінниця

85 000 $
3 642 129 грн
375 $ /m2

Загальна площа:
227 м2
Ділянка:
5 сот.

Поверхів:
3

Код:
1919344
Оновлене:
12-03-2026
Перегляди:  14
Агентство нерухомості
Оксана Іванівна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 1u002F2 будинку. с. Вінницькі Хутори, Він. р-н, вул. Немирівська 46, Продам частину будинку за адресою Вінницька область, Вінницький район, У цій частині будинку знаходиться, 4 кімнати + кухня 21 м.кв., 2 лоджії, гараж, 3 кімнати підвального приміщення з виходом на задній двір, паркан, садок з фруктових дерев, кущів, винограду. Недалеко знаходиться ставок, 5 хв. ходи до гіпермаркету Грош та тролейбусної зупинки..Кількість кімнат: 4;Тип будинку: Частина будинку;Рік побудови u002F здачі: 2001 - 2010;Тип стін: Цегляний;Тип покрівлі: Шифер;Cанвузол: 2 і більше;Опалення: Інше;Меблювання: Ні;Комунікації: Електрика;Інфраструктура (до 500 метрів): Зупинка транспорту, Супермаркет, ТРЦ;Ландшафт (до 1 км.): Озеро;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22441159