Подзвонити Повідомлення

Продам Приміщення 28м2 в Шевченківському районі, Київ, метро Вокзальна

168 000 $
7 198 560 грн
6 000 $ /m2

Загальна площа:
28 м2

Код:
1929700
Оновлене:
13-03-2026
Перегляди:  8
Агентство нерухомості
Мурін Олексій
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується нежитлове приміщення 28 м2 по вул. Скоропадського 51/102. Так як будинок розташований на схилі, поверх можна охарактеризувати як понижений перший.. Окремий фасадний вхід, вітрина, літній майданчик і приміщення вже знайшло свого орендаря. - мережу Кебаб. Строк окупності інвестицій 10,75 років. В приміщенні виконаний якісний ремонт орендарем та підписаний договір оренди на 3 роки. Перехрестя вулиць Скоропадського (бувша Толстого) та Жилянської, тисячі пішоходів, бізнес-центри,, безпосередня близькість до метро Вокзальна роблять цю локацію особливо привабливою .

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 24105085