Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 74м2 на Героїв Чорнобиля вул., Крошня, в Богунському районі, Житомир

125 000 $
5 356 072 грн
1 690 $ /m2

Загальна площа:
74 м2
Кімнат:
3

Поверх:
3 из 9
Стіни:
Цегла

Код:
1930787
Оновлене:
15-03-2026
Перегляди:  7
Агентство нерухомості
СІТІ
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

№: 13911! 3к. , Крошня, Героїв Чорнобиля, 3/9, цегла Окна: металопластикові. Двери: броньовані. Санузел: роздільний. Балкон(ы): засклений, лоджія. Дополнительно: автономне опалення, вбудована кухня, диван, кондиціонер, кухонні меблі, ліжко, лічильники, меблі, парковка, підлога з підігрівом, телевізор, холодильник, інтернет. Рядом: зупинки, дитячий садок, парк, поліклініка, ринок, розважальні заклади, стоянка, супермаркет, школа. Доп. условия: ДОКУМЕНТИ ГОТОВІ, ОБ'ЄКТ ВІЛЬНИЙ, ТОРГ, ЧИСТИЙ ПРОДАЖ.. Номер в базе агентства СИТИ: 13911 . ЗВОНИТЕ: +38(096)xxx-xx-xx, +38(098)xxx-xx-xx, Агентство нерухомості.