Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 100м2 на Замарстинівська вул. 127 в Шевченківському районі, Львів

32 136 грн /міс.
750 $
322 грн /m2

Площа:
100 / 78 / 22 м2
Кімнат:
2

Поверх:
2 из 7
Стіни:
Цегла

Код:
1940011
Оновлене:
17-03-2026
Перегляди:  19
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Realty Group Львів
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Оренда просторої 2-кімнатної квартири в ЖК Barcelona — Сучасна квартира у новобудові Barcelona у місті Львів — Загальна площа 100 м #178; — Квартира розташована на 2 поверсі з 7 — Функціональне планування: 2 ізольовані спальні + простора кухня-студія з вітальнею — Два повноцінні санвузли — Гардеробна кімната — Балкон з кухні — Панорамні вікна, світла та простора квартира — Індивідуальне опалення (2-функційний котел) — Закритий підїзд із домофоном — Відеоспостереження та сучасний ліфт — Затишний внутрішній дворик із дитячим майданчиком Оснащення та техніка: — Пральна машина — Посудомийна машина — Холодильник — Варильна поверхня — Електродухова шафа — Мікрохвильова піч — Електрочайник — Телевізор — Швидкісний інтернет — Підземний паркінг у будинку — Поруч супермаркет, школа, дитячий садок, кавярні, магазини та парк Квартира вільна з 01.04.2026. Агенція нерухомості Realty Group #128222; +xxx-xx-xx06 Катерина — деталі та організація перегляду.