Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 64м2 в районі Дружба, Тернопіль

99 000 $
4 242 009 грн
1 547 $ /m2

Загальна площа:
64 м2
Житлова площа:
50 м2
Кімнат:
3

Поверх:
2 из 9

Один санвузол роздільний

Код:
1941463
Оновлене:
18-03-2026
Перегляди:  14
Агентство нерухомості
Бранець Христина
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

продаж не кутової 3 - кімн. квартири в панельному будинку, комфортний 2 поверх, затишний двір, мікрорайон Дружба, віддалена від головних доріг, екологічно чиста місцевість, недалеко педагогічного університету, поруч школи, дитячі садочки, торгівельні мережі, лікувальні заклади, зупинки громадського транспорту, майданчики, прогулянкові зони, парки, церкви. В квартирі зроблений євроремонт, підлога паркет, вікна металопластикові, індивідуальне опалення, балкон, тераса, підвал. Місцезнаходження неймовірно комфортне.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213296581