Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 68.7м2 на Шевченка вул. в Дубляни, у Львівському районі, Львівська обл.

105 000 $
4 499 100 грн
1 529 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
68.7 / 38.2 / 9.6 м2
Кімнат:
3

Поверх:
1 из 10

Код:
1943468
Оновлене:
06-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Христюк Анна
06x-xxx Показати
Агентство нерухомості

ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ Адреса — місто Дубляни, Львівська область, вулиця Шевченка, 33 Кількість кімнат — три-кімнатна квартира. Поверх — 1 з 10 Тип будинку — новобудова. Матеріал стін — цегла. Загальна площа — 68.7 м², житлова — 38.2 м², кухня — 9.6 м². В квартирі зроблений євроремонт. Наявні меблі та побутова техніка. Опалення — індивідуальне електричне, наявний бойлер на гарячу воду. Газова плита. Балкони — 3. Санвузол — один / роздільний. Особливості даної квартири — це те що квартира двостороння та за хорошою ціною. До квартири належить задукоментований підвал — 2 м2. Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет Рукавичка, парк, аптеки, зупинка громадського транспорту, тощо. Код обʼєкта: #5365