Подзвонити Повідомлення
Ніколи не платіть до перегляду об'єкта і без договору, якій укладайте тільки з правомочною особою

Здам 1-к квартиру 35м2 на Райдужна вул. 45, Райдужний, в Дніпровському районі, Київ

7 200 грн /міс.
168 $
206 грн /m2

Площа:
35 / 18 / 8 м2
Кімнат:
1

Поверх:
1 из 9
Стіни:
Залізобетонна панель

Код:
1963837
Оновлене:
11-05-2026
Перегляди:  28
Партнер
Владимир
+3x-xxx Показати
Партнер

Здається в оренду однокімнатна квартира на Райдужному по вул. Райдужна, 45. 1/9. 35/19/7,5. Санвузол роздільний. Балкон. Решітки. Пральна машина, газова плита, холодильник - все працює. Інтернет також є. Кімната без меблів. Біля будинку є магазини, аптеки, кафе, перукарні, поруч садок, ліцей та дитячий майданчик. Чудова транспортна розв"язка: до метро "Дарниця" та "Лівобережна" 15-20 хв. Поруч зона відпочинку на березі озера, пляжі, кафе, спортивні та дитячі майданчики. Про квартиру: 3поверх 1/ 9-ти поверхового будинку; Загальна площа - 35 кв.м; Житлова - 19кв.м; Кухня 7,5 кв.м; Ціна 7800 гнр. + ком. послуги+комісія. Комісія: 50%

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1012234

Адреса будинку: Райдужна вул., 45, Київ, Дніпровський район