Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 162м2 на Полтавська вул. 13, Шевченківський р-н (центр), в Шевченківському районі, Київ, метро Лук'янівська

320 000 $
13 711 543 грн
1 976 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
162 / 92 / 23 м2
Кімнат:
4
Тип:
Роздільні

Поверх:
5 из 10
Стіни:
Цегла

Один санвузол суміщений

Код:
1969211
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

У продажу 4к квартира з підземним паркінгом в ЖК бізнес-класу «Златоустівський», вул. Полтавська 13. 5/10 пов. цегляного будинку 2013 р. побудови, 162/92.3/23.5 м.кв. В квартирі завершений капітальний ремонт на 90%. Зручне планування для комфортного життя, 4 роздільні кімнати: 3 спальні та простора вітальня. Кухня велика та функціональна. Два санвузли з підігрівом полу, частково обладнані сантехнікою (все нове). 2 балкони засклені. У кожній кімнаті встановлено кондиціонери. Будинок цегляний, перекриття - залізобетон. Індивідуальний проєкт, автономне опалення. Висота стелі — 3 метри. Вхід до під'їзду зі сторони двору. На вході зустрічає консьєрж, є пасажирські та вантажний ліфти. Разом із квартирою можливий продаж підземного паркінгу в цьому комплексі 18.8 м.кв. (ціна оговорюється окремо) В окрузі є все необхідне для комфортного проживання: ліцеї, школи, дитячі садки, аптеки, банки та університети. Поруч: ТЦ «Квадрат», «Смарт Плаза Політех», супермаркети, ринок

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212876732

Адреса будинку: Полтавська вул., 13, Київ, Шевченківський район