Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 122м2 на Руданського Степана (Руданского) вул. 3а, Сирець, в Шевченківському районі, Київ, метро Дорогожичі

179 999 $
7 712 700 грн
1 476 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
122 / 50 / 17 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
14 из 25
Стіни:
Цегла

Один санвузол суміщений

Код:
1972667
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  7
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж квартири у ЖК 'Затишний' Адреса: вул. Степана Руданського, 3А, 14 поверх. Квартира з неймовірно зручним плануванням! ВИСТАЧИТЬ МІСЦЯ УСІМ! А особливо вашим речам! Більше не потрібно думати, куди заховати новорічні прикраси чи інший святковий декор - в квартирі 3 гардеробні та багато місць закритого зберігання! Простора вітальня де можна збирати приємну компанію за переглядом фільму! Кухня зі всією необхідною технікою та великим столом для сімейних вечерь, з видом на захід сонця над парком! Кожен член сім'ї матиме свій простір - у квартирі 3 окремі спальні кімнати та два санвузли з душем та ванною!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212890493

Адреса будинку: Руданського Степана (Руданского) вул., 3А, Київ, Шевченківський район