Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 86м2 на Липківського Василя Митрополита (Липковского Василия) вул. 37б, Солом'янка, в Солом'янському районі, Київ, метро Вокзальна

182 000 $
7 798 440 грн
2 117 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
86 / 43 / 16 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
18 из 24
Стіни:
Цегла

Один санвузол суміщений

Код:
1969265
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  9
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується до продажу квартира в ЖК 'Династія', вул. Митрополіта Василя Липківського, 37Б. Простора квартира з якісним дизайнерським ремонтом, зручне та продумане планування, загальна площа 86 кв.м: кухня-вітальня - 16,3 кв.м спальня - 24 кв.м дитяча кімната - 19,4 кв.м санвузол 1 - 5,3 кв.м санвузол 2 - 2,6 кв.м коридор - 14 кв.м гардеробна -4,5 кв.м У квартирі виконано дизайнерский ремонт з якісних матеріалів. Квартира укомплектована усіма необхідними меблями та побутовою технікою. Багато місця для зберігання речей, гардеробна, є підігрів підлоги. Все що є в квартирі - залишається. На поверсі 3 квартири, швидкісні сучасні ліфти. В будинку встановлено генератор на ліфти та воду. У власності є місце в підземному паркінгу. ЖК 'Династія' - закритий комплекс зі своєю прибудинковою територією та власною розвиненою інфраструктурою: дитячі та спортивні майданчики, кав'ярні-кондитерські, ресторан, продуктові магазини, зоомагазин тощо. Охорона комплексу, консьєрж. Поруч школи, садочки, в пішій доступності Солом'янський парк. Гарна транспортна розв'язка, ст. метро 'Вокзальна' - 15 хвилин. пішки. Документам більше 3 років.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212876912

Адреса будинку: Липківського Василя Митрополита (Липковского Василия) вул., 37б, Київ, Солом'янський район, Солом'янка