Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 245м2 на Туманяна Ованеса вул. 15а, Лівобережний масив, в Дніпровському районі, Київ, метро Лівобережна

319 000 $
13 668 695 грн
1 303 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
245 / 70 / 25 м2
Кімнат:
4
Тип:
Роздільні

Поверх:
28 из 29
Стіни:
Цегла

Тераса, один санвузол суміщений

Код:
1970091
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 4-кімнатного пентхаусу у ЖК Лазурний Блюз, вул. Туманяна, 15А Продаж унікального дворівневого пентхаусу з індивідуальним опаленням та просторою терасою із панорамою Києва. Площа: 245 м2. Поверх: 28. Квартира виконана за дизайнерським проектом з використанням якісних матеріалів та побутової техніки провідних світових виробників. Є тепла водяна підлога, власний котел для опалення, гарячої води та теплої підлоги. Підлога, сходи та двері із натурального масиву деревини – дизайнерський проект за концепцією архітектора Фрідріха Хундертвассера. Житловий комплекс має комфортний під'їзд із картковим доступом, рецепцію з консьєржем, цілодобову охорону та відеоспостереження. Є наземний та підземний паркінг, шлагбаум на в'їзд/виїзд, укриття та генератор. У пішій доступності — парк та Русанівський канал з зонами для відпочинку, школи, дитячі садки, магазини та ресторани. Зручна транспортна розв'язка дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину міста.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212879912

Адреса будинку: Туманяна Ованеса вул., 15А, Київ, Дніпровський район