Подзвонити Повідомлення

Продам 5-к квартиру 123м2 в Оболонському районі, Київ

210 000 $
8 998 200 грн
1 708 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
123 / 76 / 30 м2
Кімнат:
5
Тип:
Роздільні

Поверх:
25 из 26

Один санвузол суміщений

Код:
1973706
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Дворівнева квартира з панорамним видом на Дніпро в ЖК DOCK32 Секція 1 | Поверхи: 25–26 Поруч метро Петрівка (Почайна) Загальна площа: 123,3 м #178; Житлова площа: 76,26 м #178; Кімнат: 4 окремі Санвузлів: 3 (роздільні) Балкон: лоджія Дворівневе планування — відчуття простору та сучасної геометрії Планування: Простора кухня-студія — ідеальна для об'єднання зоною їдальні та відпочинку 4 ізольовані кімнати — спальня, кабінет, дитяча, гостьова Гардеробна + передпокій 3 повноцінних санвузли Стан квартири: Від забудовника (лазерна стяжка підлоги, чистове оздоблення) Простір для реалізації власного дизайн-проєкту Переваги ЖК DOCK32: Стиль LOFT-концепт — унікальна архітектура в індустріальному стилі Панорамні вікна на Дніпро — світло, простір, краса Підземний дворівневий паркінг із ліфтами до поверхів Закрита територія, відеоспостереження, контроль доступу Розвинена локація: 5 хв до Подолу, Оболоні, Петрівки Інфраструктура поруч: ТРЦ Blockbuster Mall Парк Наталка Sky Family Park з басейнами, лаунж-зонами, фудкортом і розвагами на воді

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212895126