Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 89м2 на Вацлава Гавела (Лепсе Івана) бульв. 28, Відрадний, в Солом'янському районі, Київ

198 000 $
8 484 017 грн
2 225 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
89 / 48 / 30 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
8 из 17

Код:
1975427
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#127969; Продаж квартири з якісним ремонтом у новобудові Ремонт— продумано, акуратно та без економії #128715; Повна комплектація У квартирі залишаються всі меблі та техніка Побутова техніка Bosch та Electrolux #128313; 3 кондиціонери #128313; Тепла підлога в санвузлах та коридорі #128719; Функціональне планування #10004; Три окремі спальні #10004; Два санвузли #10004; Гардеробна #10004; Кладовка #128293; Комфорт у будь-яких умовах Будинок з власною котельнею Є укриття #128205; Вдале розташування Зручна транспортна розв'язка #128663; Поруч школи, садочки Великий парк для прогулянок #127795;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212901505

Адреса будинку: Вацлава Гавела (Лепсе Івана) бульв., 28, Київ, Солом'янський район