Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 20м2 на Замарстинівська вул. 40 в Шевченківському районі, Львів

82 840 $
3 549 576 грн
4 142 $ /m2

Площа:
20 / 14 / 3 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
2 из 5

Один санвузол суміщений

Код:
1981107
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Замарстинівська вулиця, 40, блочні, 2024. Продаж апартаментів з дизайнерським ремонтом вул. Замарстинівська, 40 (в пішій хотьбі до центру) Площа: 20,71 м? Поверх: 2 Надійний забудовник, якісні матеріали Вже йдуть з ремонтом, підписується договір з управлінською компанією, які займаються всім під ключ Ідеальний варіант для інвесторів, які шукають стабільний дохід без власної участі Доходність: • ~6–7% • регулярні виплати

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212909233