Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 258м2 в Олександрівка с., в Синельниківському районі, Дніпропетровська обл.

200 000 $
8 569 715 грн
776 $ /m2

Загальна площа:
258 м2
Ділянка:
20 сот.

Поверхів:
2

Код:
1988078
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж будинку 4к с. Олександрівка вул. Переможців 6 2 пов., 258м2, ділянка 20 соток Побудова будинку середина 2000р., з цегли, перекриття ж/б. 1пов.: Кухня, велика вітальня, санвузол, господарська кімната, сауна. 2пов.: 3 спальні, гардеробна, санвузол. Велика ТЕРАСА ?? Підвал 40м2 + горище. Автономне газове опалення. Каналізація - септик. Централізована вода. Канальна система вентиляції по всьому будинку. Ролети на вікнах 1 поверху. Також на ділянці є господарський будинок, погріб, мангальна зона, діючий тандир. Гараж на 1 машину. Великий вольер. Ландшафтний дизайн. Продається в повній комплектації - житловий будинок та господарське приладдя, для догляду за ділянкою та зеленими насадженнями.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22378231