Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 60м2 на Водопарковий пров. 74 в Соснівському районі, Черкаси

74 800 $
3 205 073 грн
1 247 $ /m2

Загальна площа:
60 м2
Ділянка:
6 сот.

Поверхів:
1

Код:
1990185
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж будинку пров.Сагайдачного (р-н Водоканалу). Будинок 1970р., забудови, 60м.кв,. На ділянці: будинок, гараж та будинок більш давньої забудови. Газ, водопровід, електроенергія в будинку. Земельна ділянка 0,06га., (приватизована). Показ за домовленістю.. Відстань до найближчого міста: У місті; Кількість кімнат: 4; Тип будинку: Будинок; Кадастровий номер: xxx-xx-xx:02:068:0031; Рік побудови u002F здачі: 1960 - 1979; Тип стін: Цегляний; Тип покрівлі: Шифер; Ремонт: Житловий стан;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22387362