Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 94м2 в Голосіївському районі, Київ, метро Виставковий центр

148 000 $
6 341 589 грн
1 575 $ /m2

Площа:
94 / 59 / 20 м2
Кімнат:
3

Поверх:
14 из 18
Стіни:
Цегла

Код:
1996472
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  7
Агентство нерухомості
VALION Kyiv
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж просторої 3-кімнатної квартири з ремонтом в Голосіївському районі, загальною площею 94 м², розташовану за адресою: вул. Зої Бутенко (Сєченова), 7а. Планування та зручності: - квартира підключена до резервонго живлення, який забезпечує електрикою одну добу. - простора вітальня з каміном. - велика кухня із заскленим балконом. - гостьовий санвузол. - затишна спальня з місткими шафами. - кімната дитяча/кабінет із вбудованою шафою купе. - головний санвузол з ванною та душовою. - бойлер, підігрів підлоги, кондиціонери. - обідній стіл у вітальні, багато місця для зберігання. - кухня укомплектована всією необхідною технікою. Будинок та інфраструктура: - усього 5 квартир на поверсі. - два ліфти, консьєрж. - парковка у дворі за шлагбаумом. - дитячий майданчик. - поруч приватні школи, супермаркети, аптеки, спортзал і басейн. Будинок знаходиться в зручному місці – у пішій доступності станції метро Васильківська, Виставковий центр та Голосіївська. Чудова транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися до центру міста, оминаючи затори. Легкий виїзд на Голосіївський проспект та вул. Михайла Ломоносова. Цена: 148000 у.е. xxx-xx-xx-25 Тетяна