Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 53м2 на Берестейський (Перемоги) просп., КПІ, в Солом'янському районі, Київ

146 000 $
6 255 892 грн
2 755 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
53 м2
Площа кухні:
18 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
25 из 36

Одна лоджія, один санвузол суміщений

Код:
1998466
Оновлене:
03-05-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

ЖК Manhattan cityКвартира має роздільне планування та дизайнерський ремонт, виконаний в світлих, теплих тонах з використанням якісних матеріалів. Опалення в квартирі центральне, забезпечується генератором. Водопостачання в квартирі також забезпечується генератором. Встановлено бойлер. Електрика обліковується 3-х зонним лічильником за тарифом 4.32 грв. Комунальні платежі складають 1800 грв. Квартира повністю мебльована за індивідуальним замовленням та обладнана всією необхідною побутовою технікою відомих виробників, включаючи кондиціонери inverter, пральну машину, телевізор, вбудований холодильник, посудомийну машину, вбудовану витяжку, духову шафу та індукційну варильну поверхню. Також є велика гардеробна. Продаж квартири без комісії, податки сплачуються окремо. Орієнтовна ціна оренди: 1000$ (44000грв). ЖК Manhattan City - це житловий комплекс бізнес класу, побудований після 2021 року, з високими стелями H=3.0. Будинок має швидкісні ліфти, оптоволоконний інтернет, триповерховий паркінг та генератор, що забезпечує роботу ліфтів, опалення та водопостачання. На території ведеться охорона. Поруч з будинком розташовані Національний цирк України, Універмаг Україна, зоопарк, парк КПІ, гімназії, поліклініки та торгівельно-розважальні комплекси. У квартирі виконаний сучасний дизайнерський ремонт. Передбачено підігрів підлоги на балконі та у ванній. Встановлено домофон, сигналізація, відеоспостереження. Є панорамні вікна, балкон та лоджія. Ванна кімната обладнана душовою кабіною.