Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 56м2 на Лятошинського композитора вул., Теремки 2, в Голосіївському районі, Київ, метро Іподром

75 000 $
3 213 643 грн
1 340 $ /m2

Загальна площа:
56 м2
Площа кухні:
8.5 м2
Кімнат:
2

Поверх:
11 из 16

Код:
1998588
Оновлене:
03-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Олександр
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#12210 Актуально Продається простора 2-кімнатна квартира у жилому стані, загальною площею 54,7 м. Ця комфортна та затишна квартира повністю готова для заселення і має все необхідне для комфортного проживання. Вона обладнана електричною плитою, духовкою, холодильником, пральною машиною, кондиціонером, а також високошвидкісним Wi-Fi для вашого комфорту. Встановлений домофон для безпеки мешканців. Розташована квартира на 11 поверсі з 16, квартира включає житлову площу 29,6 м та простору кухню 8,1 м. Вид з вікон відкривається на затишний двір і вулицю. Місцезнаходження: Київ, Теремки-2, вул. Лятошинського. Будинок розташований у центрі розвиненої інфраструктури. Поблизу знаходяться школи, дитячі садочки, кафе, ресторани, аптеки, лікарні та поліклініки, спортклуби, а також торгово-розважальні центри «Respublika Park» та «Магелан» з кінотеатрами, супермаркетами та бутиками. Окрім цього, поблизу є численні магазини, кіоски, супермаркети та ринки. Місцевість має зелену зону з дитячим майданчиком у дворі, а також парк з озерцем. Зручна транспортна розв'язка дозволяє швидко дістатися в будь-який район столиці, а метро «Теремки» та «Іподром»– усього за 15 хвилин пішої ходи. Не втрачайте можливості придбати цю комфортабельну квартиру. Телефонуйте!!!