Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 67м2 на Стрілецька вул. 28, Шевченківський р-н (центр), в Шевченківському районі, Київ, метро Золоті ворота

77 127 грн /міс.
1 800 $
1 152 грн /m2

Площа:
67 / 30 / 8 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
4 из 7
Стіни:
Цегла

Один санвузол роздільний

Код:
2002769
Оновлене:
09-05-2026
Перегляди:  10
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Хаталах Альона
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Стрілецька вул., 28 Оренда чудовоі 2-к квартири біля Золотих Воріт, вул. Стрілецька, 28 Квартира для тих, хто хоче жити в справжньому центрі Києва — красиво, спокійно та комфортно. Царський будинок із ліфтом, тиха вулиця - поруч із посольствами, парками та найкращими місцями старого міста. 67 м? на 4 поверсі: простора вітальня, окрема спальня, суміжний санвузол та великий відкритий балкон. Особливу атмосферу створює справжній діючий камін. Квартира повністю готова до проживання — меблі, вся необхідна техніка, багато світла й відчуття домашнього затишку. Є доступ до власного укриття, що сьогодні особливо важливо. Ідеально підійде для іноземців, представників міжнародних компаній та співробітників посольств. Можлива оплата на ФОП та реєстрація. Цегляна Дореволюційний 1917 рік побудови

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 111844492

Адреса будинку: Стрілецька вул., 28, Київ, Шевченківський район