Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 88м2 на Грабянки вул. у Франківському районі, Львів

23 567 грн /міс.
550 $
268 грн /m2

Площа:
88 / 50 / 16 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
7 из 9

Одна лоджія, один санвузол роздільний

Код:
2004036
Оновлене:
12-05-2026
Перегляди:  2
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Ковальчик Оксана
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здається в оренду 2-кімнатна квартира #128205; Локація: вул. Граб'янки, Франківський район, м. Львів #128207; Площа: 88 м #178; #128208; Поверх: 7 #128176; Ціна: 23500 грн/місяць + комунальні #10024; Стан: квартира в ідеальному стані, простора та світла. Сучасний ремонт, зручне планування, повністю мебльована, є вся необхідна техніка. #128682; 2 окремі кімнати #127869; #65039; Велика кухня #128705; Суміщений санвузол #127751; Гарний краєвид з вікон #128663; Поруч паркування #128205; Зручне розташування – поруч зупинки, магазини, парк, заклади харчування. #128222; Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 111844528