Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 176м2 в Дмитрівка с., в Бучанському районі, Київська обл.

210 000 $
8 998 200 грн
1 194 $ /m2

Загальна площа:
176 м2
Ділянка:
6 сот.

Поверхів:
2

Код:
2004443
Оновлене:
12-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Руденко Роман
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж будинку 176 м #178; з ремонтом | КМ «Оклахома Коттедж Таун», с. Дмитрівка Пропонується сучасний будинок у котеджному містечку Оклахома Коттедж Таун — тиха локація серед лісу поруч із Києвом. Основні характеристики: площа будинку — 176 м #178; ділянка — 6 соток (під житлову забудову) сучасний ремонт — можна заїжджати одразу Будівництво та комунікації: стіни: газоблок 300 мм + утеплення 100 мм тепла підлога по всьому будинку електрика — 17 кВт свердловина 80 м септик 12 м #179; двір викладений бруківкою Локація: с. Дмитрівка — живописне місце, ліс навколо, свіже повітря та приватність. 5 хвилин на авто до: супермаркетів, школи, дитсадка, лікарні кавярень, магазинів, сервісної інфраструктури Зручний виїзд на Житомирська траса та напрямок Ірпінь/Буча. Ідеальний варіант для комфортного заміського життя поруч зі столицею. Телефонуйте — організую перегляд.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22451752