Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 44м2, Лук'янівка, в Шевченківському районі, Київ, метро Берестейська

29 994 грн /міс.
700 $
682 грн /m2

Загальна площа:
44 м2
Площа кухні:
22 м2
Кімнат:
2
Тип:
Cуміжні

Поверх:
7 из 8

Євроремонт

Код:
2004617
Оновлене:
12-05-2026
Перегляди:  5
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Валентина
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здам квартиру в ЖК Посольський, 44 м² з євроремонтом. Квартира розташована в спальному районі Лук'янівка, на вулиці Жабаєва Жамбила, поруч з метро Берестейська. Квартира знаходиться на 7/8 поверсі з нестандартним плануванням, кухня 22 м². Додаткові платежі - за опалення і за лічильниками. У квартирі є електроплита, електрична духовка, холодильник, Wi-Fi, меблі, пральна машина (санвузол), та інша побутова техніка. У під'їзді є домофон. Комфортний і затишний житловий комплекс посольського рівня. Чекаємо на ваш дзвінок! Номер оголошення на сайті компанії: RF-3-315-754-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7045204