Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 61м2 на Янтарна вул. в Індустріальному районі, Дніпро

65 900 $
2 823 721 грн
1 081 $ /m2

Загальна площа:
61 м2
Площа кухні:
7 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
3 из 9

Балкон і лоджія, один санвузол роздільний

Код:
2004945
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 3-кімнатну квартиру в хорошому житловому стані. Хороший ремонт залишилося зробити тільки в одній крайній кімнаті. Загальна площа 61,3 кв.м., житлова площа 42,3 кв.м., балкон, лоджія. Чудове розташування квартири дозволяє обходитись без кондиціонера. У спеку прохолодно завдяки деревам, в холодну пору 3 поверх зберігає тепло. Спальний район. Поблизу магазини, лікарня. Квартира з меблями та технікою.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212594852