Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 23.52м2 на Олекси Тихого (Алексы Тихого) вул. 91а, Солом'янка, в Солом'янському районі, Київ, метро Берестейська

30 000 $
1 285 457 грн
1 276 $ /m2

Площа:
23.52 / 13 / 10 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
3 из 5

Один санвузол суміщений

Код:
2005015
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  1
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Олекси Тихого вул. (Виборзька), 91-А Прямий продаж однокімнатної квартири в комунальній квартирі, в окремому блоці 4 квартири. Розташована в затишному, зеленому місці між станціями метро Берестейська та Шулявська в пішій доступності (15 хвилин) або 5 хвилин на маршрутці до метро Політехнічний інститут. В пішій доступності також швидкісні трамваї, Берестейський проспект, Індустріальний шляхопровід, що дає можливість доїхати в усі райони міста. Поряд є все необхідне: дитячі садочки, школи, дитячі майданчики, сквери, кав?ярні, різні магазини, аптеки, ПриватБанк, Ощадбанк, вуличні торгові точки, Нова пошта, Укрпошта, церква, РАЦС, поліклініка, Новус, АТБ, ТРЦ Космополіт, Мармелад, Аркадія, парки: Орлятко, Відрадний, КПІ, Нивки, університети: КНЕУ, НАУ, КПІ, медичний університет Богомольця. Квартира розташована на 3 поверсі п'ятиповерхового будинку, 2 роки назад був проведений косметичний ремонт. Є все необхідне для життя- центральний водопровід, центральне опалення, газ, проведений інтернет, залишаються меблі, пральна машина, мікрохвильова піч. Тихий двір з місцями для паркування, дитячий майданчик. Запрошуємо на перегляд. Комісія агенції 5 %

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212869611

Адреса будинку: Олекси Тихого (Алексы Тихого) вул., 91А, Київ, Солом'янський район