Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 45м2 в Придніпровському районі, Черкаси

43 900 $
1 881 052 грн
976 $ /m2

Площа:
45 / 28 / 6 м2
Кімнат:
2
Тип:
Cуміжні

Поверх:
3 из 5

Один санвузол суміщений

Код:
2005112
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  8
Агентство нерухомості
Олійник Євгенія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається 2-кімнатна квартира в р-ні Черемушка по вул. Нижня Горова (Дніпроплаза). Квартира в хорошому жилому стані, мебльована, оснащена необхідною побутовою технікою Поряд: школи, дитячі садки, лікарня, аптеки, ТРЦ. Піша доступність до набережної, пляжу. Комісія АН 2%

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212889857