Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 92м2 на Оболонський просп. 1 корп. 1, Оболонь, в Оболонському районі, Київ, метро Оболонь

270 402 $
11 586 340 грн
2 940 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
92 / 51 / 12 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
8 из 26

Одна лоджія

Код:
2005263
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається затишна СІМЕЙНА квартира в ЖК «Оболонь SKY”. 8 поверх. Максимально оптимізована площа. Вся техніка та меблі залишаються . Підігрів підлоги ( локальне керування), дубовий паркет. Власний відеонагляд, пультова охорона ДСО. Все як на фото. Будинок з частково автономним живленням, консьєрж сервісом . ЖК - з власною охороною, відеонаглядом , дуже гарною набережною, озером

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212915254

ЖК ObolonSky

Адреса будинку: Оболонський просп., 1 корп. 1, Київ, Оболонський район, Оболонь