Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 62м2 на Владислава Зубенка вул. 34 в Салтівському районі, Харків

29 000 $
1 242 609 грн
468 $ /m2

Площа:
62 / 42 / 6 м2
Кімнат:
3

Поверх:
2 из 5

Код:
2005659
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
САЛТІВСЬКЕ агентство
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Оголошення для покупця! Агентам не дзвонити! ТЧ-4084 Продам 3 кімнатну квартиру на Салтівці Академіка Павлова 605 м/р Владислава Зубенка 34 Поверх: 2/5 Площа: 62/42/6м2 Тип будинку: панельний, 5-ти поверхівка Планування: кімнати роздільні Скромний житловий стан, під ремонт, санвузол роздільний. Ціна 29 000 у.о. торг реальному покупцю (код об'єкту ТЧ-4084) При дзвінку обов'язково назвіть код об'єкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису). Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами зв'яжуться найближчим часом.