Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 78м2 на Кулиничівська вул. 88 в Немишлянському районі, Харків

32 000 $
1 371 154 грн
411 $ /m2

Площа:
78 / 48 / 10 м2
Кімнат:
4

Поверх:
4 из 4

Код:
2005661
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
САЛТІВСЬКЕ агентство
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Оголошення для покупця! Агентам не дзвонити! ОЛ-4074 Продам 4 кімнатну квартиру в Кулиничах Кулиничівська 88 Кулиничевская 88 Поверх: 4/4 Площадь: 78/48/10м2 Тип будинку: цегляний Планування: окремі кімнати гарний житловий стан, санвузол роздільний, продаж з меблями та технікою, автономне опалення. Ціна: 32 000 у.о. торг реальному покупцю (код об'єкту ОЛ-4074) При дзвінку обов'язково назвіть код об'єкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису). Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами зв'яжуться найближчим часом.