Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 65м2 на Бажана Миколы просп., Позняки, в Дарницькому районі, Київ, метро Вирлиця

14 000 грн /міс.
327 $
216 грн /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
65 / 30 / 12 м2
Кімнат:
2

Поверх:
13 из 16

Код:
2005780
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  5
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Вікторія Захарова
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Оренда 2-кімнатної квартири по просп. М.Бажана 9д. Квартира з двома окремими кімнатами, зручним плануванням загальною площею 60 кв.м. Квартира укомплектована необхідними меблями (двоспальне ліжко, робоче місце (стіл і крісло), шафа, розкладний диван і два розкладні крісла) та побутовою технікою: пральна машина, електроплита з духовою шафою, холодильник, кондиціонер у вітальні. Великим плюсом даної локації є піша доступність до метро Харківська та метро Вирлиця! Поряд розвинена інфраструктура: багато маркетів, аптек, шкіл, дитячих садків. Хороше транспортне розв'язування наземного транспорту. Ціна 14000 гривень + комунальний платіж. КОД: 11201274

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 11204557