Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 34м2 на Милославська вул. 17а, Троєщина, в Деснянському районі, Київ

46 500 $
1 992 459 грн
1 368 $ /m2

Площа:
34 / 13 / 7 м2
Кімнат:
1

Поверх:
4 из 10
Стіни:
Цегла

Код:
2005910
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Profi Realt
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається затишна однокімнатна квартира на Троєщині, вул. Милославська, 17-А. Ідеальний варіант для комфортного проживання або під інвестицію — квартира повністю укомплектована меблями та технікою, можна одразу заїжджати й жити без додаткових витрат. Загальна площа — 33,5 кв. м, простора кімната — 12,2 кв. м. Кухня — 6,6 кв. м, є газ, що є великою перевагою. Санвузол суміжний — 3,3 кв. м, встановлені лічильники на воду. Особливістю квартири є велика лоджія площею 8 кв. м — додатковий простір для відпочинку або облаштування робочої зони. Будинок доглянутий: чистий під’їзд, встановлено новий ліфт. Спокійний та зручний для життя район. У дворі є бювет із чистою водою. Поруч із будинком добре розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, школи, дитячі садки, а також зупинки громадського транспорту з зручним сполученням у будь-який район Києва.ID: 94904

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1728878

Адреса будинку: Милославська вул., 17А, Київ, Деснянський район