Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 35м2 на Лейпцизька вул. 5, Печерський р-н (центр), в Печерському районі, Київ

109 890 $
4 708 630 грн
3 140 $ /m2

Площа:
35 / 26 / 4 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
2 из 5

Один санвузол суміщений

Код:
2006246
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Тепла затишна студіо , сталінка , 2 поверх , висота стелі 3 м , свіжий капітальний ремонт , все поміняно ( штукатурка , стяжка, труби , вікна ) , балкон засклений , тепла підлога в с/у, ремонт в парадному, домофон ,закритий двір , паркування на одну машину , дім розташований в 5 мин пішки від Києво-Печерської лаври і парків . Магазини , ринок , ресторани , метро Арсенальна і Печерська в пішій доступності , затишна зелена вулиця, пряма продажа.Сталинка Студия Дизайнерский ремонт

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212817431

Адреса будинку: Лейпцизька вул., 5, Київ, Печерський район