Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 60м2 на Вулецька вул. в Горішній с., у Львівському районі, Львівська обл.

80 348 $
3 442 797 грн
1 340 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
60 м2
Площа кухні:
15 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
2 из 6

Один санвузол роздільний

Код:
2006404
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Новобудова двох кімнатна квартира 60.50 кв Новобудова вул . Вулецька/Горішній2 поблизу ліс ,15 хв до Сихова зупинки пішки , дві кімнати, другий поверх ,два балкони ,велика кухня 60.50 кв 1250 за метр квадратний номер телефону 05******29 Тарас дзвоніть питайте ціна дВид обєкта: Новобудова;Можливість обміну: ;Готовий співпрацювати з ріелторами: ;Назва ЖК: Новий Львів;Тип угоди: Переуступка, Від забудовника;Тип стін: Монолітний;Клас житла: Комфорт;Планування: Роздільна;Cанвузол: Роздільний;Опалення: Індивідуальне газове;Меблювання: Ні;Побутова техніка: Без побутової техніки;Комфорт: Балкон, лоджія, Ліфт, Підземний паркінг, Гостьовий паркінг, Панорамні вікна;Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Центральний водопровід;Інфраструктура (до 500 метрів): Парк, зелена зона;Ландшафт (до 1 км.): Ліс;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212872231