Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Приміщення 115м2 на Івана Мазепи (Січневого Повстання) вул. 3, Печерський р-н (центр), в Печерському районі, Київ, метро Арсенальна

65 000 грн /міс.
1 517 $
566 грн /m2

Загальна площа:
115 м2

Код:
2007185
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  7
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Бобух Евгения
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Івана Мазепи вул. (Січневого Повстання), 3 Оренда комерційного приміщення по вул.Мазепи Івана, буд.3. Печерський район. Фасад будинку. Нежитловий фонд. Приміщення розташоване на 1-му поверсі. Фасадний окремий вхід, та другий окремий вхід у двір. Площа приміщення 115 кв. м складається з пяти окремих кабінетів, залу, кухні та санвузла. Висота стелі 3.20 м. Приміщення з ремонтом, стіни - шпалери під фарбування , підлога - ковролін, кахель. Кондиціонери. Охоронна і пожежна сигналізації. Централізоване опалення. Просторий паркінг з шлагбаумами у дворі будинку. До метро Арсенальна 150м. Безготівкова форма оплати. торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення 1938 рік побудови

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 15126248

Адреса будинку: Івана Мазепи (Січневого Повстання) вул., 3, Київ, Печерський район