Подзвонити Повідомлення

Продам Приміщення 110м2 на Ахматової Анни вул. 35а, Позняки, в Дарницькому районі, Київ, метро Позняки

199 500 $
8 548 290 грн
1 814 $ /m2

Загальна площа:
110 м2

Код:
2007193
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Бобух Евгения
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується до продажу сучасне комерційне приміщення загальною площею 110 м #178; — універсальний варіант як для офісу, так і для торгового бізнесу. - Локація: Вулиця Анні Ахматової 35А, Позняки, Дарницький район Гарний піший та автомобільний трафік, метро Позняки (10хв. пішки) Приміщення розташоване на першому поверсі житлового 23-поверхового будинку 2007 року будівлі, має два входи. Є санвузол. Підійде під будь-який вид діяльності, зокрема, магазин, аптеку, офіс та і т.д. На даний час приміщення винаймають орендарі. Деталі Обєкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Офісне приміщення, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Обєкт на 1 поверсі, У будівлі 16 поверхів. Будинок побудований в 2006 році. Приміщення вільного планування. Безбарєрність: вхід у будинок на рівні землі

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 24106541

Адреса будинку: Ахматової Анни вул., 35А, Київ, Дарницький район