Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 23м2 на Тернівська вул. 13 в Білогородка, в Бучанському районі, Київська обл.

22 513 $
964 650 грн
979 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
23 м2
Площа кухні:
5 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
2 из 4

Один санвузол роздільний

Код:
2007706
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

ЖК Бруклін ПаркКвартира повністю готова до проживання, має сучасний ремонт у стилі євроремонт. Планування - студія, що створює світлу та акуратну атмосферу. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче заїхати та жити без додаткових витрат. Усі комунікації підведені та працюють. Система опалення індивідуальна електрична. Є електрика, центральна каналізація та асфальтована дорога. Інформація про меблі та техніку відсутня. Продаж від власника, без комісії. Документи готові до угоди, можливе недороге переоформлення. Ідеальний варіант для власного проживання або під інвестицію. Сучасний будинок 2021 року побудови з стильним екстерєром та доглянутою територією. Будинок розташований у тихому та комфортному районі. Передбачено домофон із функцією розпізнавання обличчя. Розташована у тихому та зручному районі. До Києва — всього 5 хвилин. Квартира світла, акуратна та дуже приємна атмосфера. Якісний, сучасний будинок.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212915704