Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 25.2м2 на Ювілейна вул. 14/2 в Гостомель смт, в Бучанському районі, Київська обл.

24 900 $
1 066 929 грн
989 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
25.2 / 21.3 / 3.9 м2
Кімнат:
1

Поверх:
3 из 3

Один санвузол суміщений

Код:
2008508
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Гріцан Юлія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж смарт-квартири ЖК Riviera, вул. Ювілейна 14/2, смт Гостомель, Київська область. Загальна площа — 25 м #178;, жила - 21.3м #178;, кухня - 3.9м #178; ЖК комфорт-класу. Будинок введений в експлуатацію в 2024році. Висота стелі - 2.8 м Ремонт- після будівельників, можна реалізувати власний дизайн- проект! В будинку газове опалення (індивідуальне) - економія на комунальних платежах, можливість самостійно регулювати температуру та комфорт у будь-яку пору року. Переваги й інфраструктура: Територія комплексу закрита та доглянута , гостьовий паркінг Поруч озеро й природні зони для прогулянок, дитячий майданчик Магазини та сервіси поруч Зручне транспортне сполучення. Комфортне житло в зеленій локації, що поєднує спокій передмістя та вигідне розташування поруч з містом. Державні програми - обговорюються! Перегляд за домовленістю.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213338278